Sold
out

Velotrenažöör Tunturi Star Fit F100 Bike

Kuumakse al. 13,48 / 36 kuud
329,00

Tunturi Star Fit F100 velotrenažöör on kompaktne ja stiilne, millel on kõik vajalikud funktsioonid. See on ideaalne jalgratas kõigile, kes soovivad kodus tõhusal ja lihtsal viisil oma vastupidavust treenida, taastuda või kaalust alla võtta.

 • Madala raamiga velotrenažöör
 • Ideaalne neile, kel kõndimisraskused
 • 8 raskusastet, 3 treeningprogrammi
 • Mugav hoidik tahvelarvutile või nutitelefonile
 • Monitor näitab kiirust, aega, distantsi, kaloreid ja pulssi
Out of stock
20TSFF1000

Lühikirjeldus

Description

Täpsemalt:
 • Ekraan: 82 x 43,5 mm LCD
 • Treeningprogramme: 2
 • Raskusastmeid: 8
 • Pidurisüsteem: PMS, manuaalne
 • Hooratas: 9 kg
 • Toiteallikas: 2 x AA patareid konsoolis
 • Mõõdud: 91 x 50 x 137 cm
 • Toote kaal: 24 kg
 • Maksimaalne kasutajakaal: 110 kg
Madal aste
Kas teil on kõndimisraskusi? Sellel velotrenažööril on madal raam, mis teeb ratta selga istumise lihtsamaks. Ava on piisavalt lai, et jalg väga kergesti läbi saaks.

Tahvelarvutihoidja
Kas soovite treeningu ajal vaadata oma lemmiksarja või -filmi või ei taha oma lemmiktelesaadet vahele jätta? Kasutage monitoril olevat käepärast tahvelarvutihoidjat ning nautige sarja, filmi või telesaadet rattasõidu ajal.

8 takistuse taset
Otsustage ise, millisel raskusastmega treenite. Reguleerige trenazööri takistustaset hõlpsalt manuaalse nupuga. Kindlasi leiate 8 raskusastme seast sellise, mis Teile kõige paremini sobib.
Sadula reguleerimine
Kas velotrenažööri kasutavad mitu inimest? Väga mugav on see, et saate hõlpsalt sadula kõrgust soovitud asendisse reguleerida. Keerake nupp lahti, tõmmake väljapoole ja reguleerige sadul soovitud kõrgusele. Järgmiseks keerate nuppu uuesti kinni ja oletegi valmis velotreeninguga alustama.

Lihtne liigutada
Kas soovite pärast rattasõidu lõpetamist oma velotrenažööri õmber paigutada või nurgas hoiustada? Trenažööri esiküljel olevate transpordirataste abil on see väga lihtne ja 24 kg kaaluva trenažööri liigutamine on väga kerge.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Toote kirjeldus

Additional information

Kaal 27,5 kg
Mõõtmed 0,25 × 0,915 × 0,525 cm
Bluetooth

Bränd

Ekraani suurus

Juhtraud

Kasutamiseks

Keeled

Mõõdetavad andmed

Pakiautomaat

Pedaalid

Pudelihoidja

Rakendused

Raskusastmeid

Toote kaal

Transpordirattad

Kus asume jne