Venituskumm SPOKEY ARTIO X-light, hall, kerge

3,99
Ainult 1 on veel laos!
929881

Lühikirjeldus

Description

 Spokey ARTIO venituskumm on väga tugeva raskusega (15,8–18,1 kg), see on äärmiselt universaalne ja mitmekülgne venituskumm. Sellel on progressiivne raskus, mis tähendab, et mida rohkem te seda treeningu ajal venitate, seda raskemaks muutub selle raskus. Seetõttu on see suurepärane valik venitusharjutusteks, fitnessiks, aeroobikaks, pilateseks, joogaks, samuti soojenduseks või liigese mobiliseerimiseks. ARTIO võimaldab teha mitmekesiseid harjutusi reitele, jalgadele, kätele ja tuharatele.

Treenige neid osi, mis teile kõige rohkem korda lähevad:
Spokey ARTIO raske venituskumm on väga tugeva raskusega, ideaalne neile, kes treeningu ajal tahavad anda endast 200%. See võimaldab saavutada isegi paremaid treeningtulemusi. Samuti võimaldab see keskenduda konkreetsele kehaosale ja seeläbi maksimeerida treeningtulemusi.
Lisainformatsioon:
  • materjal: lateks
  • mõõtmed: 60 x 5 cm
  • paksus: 1,1 mm
  • pingutusjõud:  2,2 – 4,5 kg 
  • saadaval ka “heavy” versioonis
Alates 2004. aastast on Spokey olnud sporditarvete tootja ja müüja, püüdes rahuldada kõikide spordisõprade vajadusi – alates neist, kes alles alustavad oma spordi teekonnaga, kuni aastatepikkuse kogemusega spordi harrastajateni. Spokey bränd paneb suurt rõhku toodete kvaliteedile. 

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Hall

Kus asume jne