Venituskummi komplekt TUNTURI Resistance Trainer

Kuumakse al. 7,46 / 12 kuud
86,99
In stock
14TUSFU308

Lühikirjeldus

Description

Treeni Tunturi Resistance Trainer venituskummiga saate vastupanukaablit kasutades töötada oma tuumalihaste tugevuse, vastupidavuse ja paindlikkuse kallal. Komplekt koosneb vastupanukaablist, kangist, ukseankrust ja turvavööst. Ukseankruga saate hõlpsalt ja kiiresti muuta igasuguse ruumi treeningupinnaks.

Eelised
✔️ Täissüsteem vastupanuga treenimiseks
✔️ Töötage tugevuse, paindlikkuse ja vastupidavuse kallal
✔️ Eriti treenige torso lihaseid (kõht, selg, tuharad, puusad ja vaagen)
✔️ Ukseankur muudab iga ruumi hõlpsalt treeningupaigaks

Asümmeetriline treenimine Selle vastupanu süsteemiga treenides on rõhk asümmeetrilistel pöörlevatel liigutustel. Asümmeetrilise treenimise, mida tuntakse ka ühepoolse treeninguna, eelis on see, et töötate iga külje eraldi. Keegi ei ole sümmeetriline. Näiteks kui teete kätekõverdusi, ei ole käte kaalujaotus kunagi 50/50. Iga lihase 100-protsendiliseks tasakaalustamiseks mõlemal küljel on asümmeetriline treenimine ideaalne.

Tunturi kohta Tundke end iga päev paremini. See on Tunturi moto. Meie juured ulatuvad Soome, kus kaks venda alustasid 1922. aastal jalgrattapoodi. Nüüd, üle 100 aasta hiljem, oleme Hollandi ettevõte ja globaalne kaubamärk. Toetame teid teel tervisliku ja treenitud keha, tasakaalustatud meele ja õnneliku elu suunas. Teeme seda laia kardio- ja jõutreeninguseadmete, tarvikute ja toetavate rakendustega. See on valik, mis laieneb ja täieneb pidevalt, kvaliteetsete toodete ja suurepäraste garantiidega. Ei leia teed või on teil küsimusi? Meie teenindusmeeskond on valmis teid aitama.

Meie usume, et igaühel on õigus nautida head ja tervislikku treeningut, kaasa arvatud lastel. Sellepärast annetame igalt teie ostult summa Fitkids fondile. Koos tagame, et puuetega lapsed saaksid sporti teha.

Ülevaate tehnilised andmed:

  • Mõõtmed: P 100 x L 2,5 x K 2,5 cm
  • Kaal: 2,2 kg
  • Materjal: dakron, lateks, teras
  • Värv: must
  • Sisaldab kangast, keskmise vastupanuga kaablit, ukseankrut ja hoiukotti
  • Tootekood: 14TUSFU308

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Must

Kus asume jne