Vibratsiooniplaat CHRISTOPEIT Vibro 3000

Kuumakse al. 10,31 / 24 kuud
199,00
Võimas vibratsiooniplaat Christopeit Vibro 3000 võimaldab tõhusamalt lihast treenida, parandada koordinatsiooni ning verevarustust, stimuleerida rasvapõletust ning tõsta luutihedust. 
Ainult 1 on veel laos!
30-1970

Lühikirjeldus

Description

Vibro 3000 ei ole ainult treeningseade vaid sellel on ka regenereeriv ning ennetav effekt. Selle asemel, et teha pikki ning väsitavaid lihasharjutusi, saate treenida mitmeid lihasgruppe korraga lühema ajaga. Intensiivsust saab suurendada ekspanderitega, mis tulevad vibratsiooniplaadiga kaasa. 20 kiiruslevelit, mida saab kontrollida puldist, lubavad 3-8 hertsistel sagedustel läbida lihaseid ning reguleerida lihaste kokkutõmbekiirust. Madalad sagedused on sobilikud lihaste lõdvestamiseks ning tasakaalu treenimiseks. Keskmised sagedused on sobilikud lihaste stimuleerimiseks, koordinatsiooni parandamiseks ning kõõluste tugevdamiseks. Kõrged sagedused on sobilikud, et parandada lihaste toonust kestvuseks, võhmaks ning taastumiseks.
Täpsemalt:
  • Amplituud: 0-5 mm
  • Sagedus: 3-8 Hz
  • Programme: 3
  • Mootori võimsus: 0.3 kW
  • Toote kaal: 12 kg
  • Mõõdud: 68 x 38 x 15 cm
  • Maksimaalne kasutajakaal: 120 kg
  • 220-240 V /  50 Hz / 500W
 
 

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

 

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Toote kaal

Värv

Hall

Kus asume jne