Võimlemispall TUNTURI Yoga Toningball 1.5kg, antratsiit

8,99
In stock
14TUSYO047

Lühikirjeldus

Description

Lisaväljakutse joogaharjutuste ajal

Jooga toonimispall on ideaalne lisandus joogaharjutustele. Pall pakub mitmekesisust ja väljakutset Sinu joogapraktikas ning sobib suurepäraselt lihaste tugevdamiseks, eriti selja- ja kõhulihastele. Toonimispall on suurepärane joogaharjutuste jaoks, kuid seda saab kasutada ka pilateses, pliomeetrias, taastusravis, tasakaalutreeningutes ja palju muus.

Liikumisulatus – Toonimispalliga treenimine parandab liikumisulatust (ROM), mis viitab võimalikule liigese- või lihasliikumisele. Täielik ROM-treening on kasulik Sinu tasakaalu ja lihasmassi arendamiseks. Pall on täidetud liivaga ohutuks kasutamiseks. See vähendab vigastuste riski ja põrandale kukutamisel tekkivat kahju.

Eelised:
✔ Lisavõimalus ja väljakutse Sinu joogapraktikas
✔ Mugav ja kindel haarde pehme PVC-materjali tõttu
✔ Ohutu kasutada tänu liivatäitmisele
✔ Parandab liikumisulatust (ROM)

Tunturi kohta – Iga päev paremini tunda. See on Tunturi moto. Meie juured on Soomes, kus kaks venda alustasid 1922. aastal jalgrattapoodi. Nüüd, üle 100 aasta hiljem, oleme hollandi ettevõte ja globaalne kaubamärk. Me toetame Sind teekonnal tervisliku ja treenitud keha, tasakaalustatud meele ja õnneliku elu suunas. Teeme seda laia kardio- ja jõutreeninguseadmete, tarvikute ja toetavate rakendustega. See on valik, mis pidevalt laieneb ja täieneb, kvaliteetsete toodetega ja suurepäraste garantiidega. Ei leia teed või on Sul küsimusi? Meie teenindusmeeskond on valmis Sind aitama.

Me usume, et kõigil on õigus nautida head ja tervislikku treeningut, ka lastel. Sellepärast annetame igast Sinu tehtud ostust summa Fitkidsi fondile. Koos tagame, et puuetega lastel oleks võimalik spordiga tegeleda.

Ülevaade tehnilistest andmetest:

  • Diameeter: 12 cm
  • Kaal: 1,5 kg, samuti saadaval 1 kg kaalus
  • Värv: antratsiit, samuti saadaval türkiissinine (1 kg)
  • Materjal: PVC
  • Täiteaine: liiv
  • Tootekood: 14TUSYO047

 

Toote kirjeldus

Additional information

Bränd

Pakiautomaat

Värv

Hall

Kus asume jne